#babafest

Edycja 2016

Marta Niedźwiedź

Działalności społeczna
Pani Marta na stałe współpracuje z Fundacją „Przyszłość dla dzieci”, organizuje warsztaty z okazji Dnia Dziecka dla Zespołu Placówek Specjalnych przy Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. W 2015 i 2016 roku wzięła udział w biegu charytatywnym „O co biega?” organizowanym przez Rotary Club Varmia.
Ponadto organizowała:
- warsztaty dla dzieci podczas biegu „O co biega?”
- warsztaty kreatywne z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
- coroczne zbiórki darów dla Schroniska dla zwierząt w Olsztynie

Praca zawodowa
Z wykształcenia pedagog i nauczyciel języka angielskiego. Pasją do języków  obcych zaraża już 3-latków.  Z temperamentu – świetny organizator i menadżer. Założycielka i dyrektorka PlaySchool. Rozwój firmy na przestrzeni ostatnich pięciu lat robi ogromne wrażenie.

Uzasadnienie
Jeśli żywioł, to ogień. Jeśli auto, to maserati. Jeśli tempo, to na pewno allegro, a może nawet presto. Marta Niedźwiedź żyje w tempie presto, ale to dzięki niej my możemy czasem zwolnić i spotkać się na Babskim Piątku, aby spędzić wieczór przy maszynie do szycia lub nauce makijażu, zaprowadzić dzieci na warsztaty kreatywne albo wybrać się na kulinarny wieczór z pasjonatami gotowania. A wszystko to w wyjątkowym miejscu, które opiera się wszędobylskiej bylejakości i aspiruje do bycia i pięknym i mądrym, no i modnym oczywiście. Bo Marta Niedźwiedź – celowo albo nie – kreuje dobrą modę na wszechstronny rozwój dzieciaków, na estetykę wpajaną od najmłodszych lat, na naukę języków obcych, na zdrowe i pomysłowe jedzenie. Dzięki jej entuzjazmowi, otwartości na ludzi i tak zwyczajnej, a coraz rzadszej życzliwości, PlaySchool każdego dnia tętni życiem, a twórczy gwar słychać już na dole klatki schodowej. A po godzinach? Po godzinach Marta robi dokładnie to samo: inicjuje, nakręca, załatwia – jest sercem i mózgiem swojej rodziny, niekwestionowaną liderką Koła Gospodyń Miejskich i zjawia się wszędzie tam, gdzie potrzeba kogoś z pazurem i temperamentem. Fest Baba? Bez dwóch zdań!

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.