BabaFest 2017

BabaFest 2017

Zapraszamy na VII edycję Olsztyńskiego Festiwalu Rozwoju i Inspiracji BabaFest 2017 w dniach 18-22.10.2017.

Konkurs o tytuł BabaFest 2017

Konkurs o tytuł BabaFest 2017

Zapraszamy do udziału w konkursie o tytuł BabaFest 2017, szczegóły w Aktualnościach

#babafest

Konkurs

Przedstawiamy kandydatki do tytułu BabaFest 2016. Kobiety, które bezinteresownie, z potrzeby serca, robią coś dla innych. Działają w bardzo różnych obszarach, ale łączy je jedno, wszystkie sprawiają, że świat jest lepszy. To prawdziwe bohaterki.

Głosowanie trwa do 10 października do godz. 12.00.

Zgodnie z regulaminem poza głosowaniem internetowym na wybór lauretaki konkursu o tytuł BabaFest 2016 będzie miała Kapituła Konkursowa, w skład której wchodzą przedstawiciele instytucji rządowych i pozarządowych oraz organizacji pozarządowych związanych z działalności społeczną.

Prezentacja kandydatek na konkurs o tytuł BabaFest 2016. Realizacja konkursu jest możliwa dzięki dofinansowaniu ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko - Mazurskiego.

Sesja zdjęciowa: stylizacja - Galeria Warmińska, FashionTime, zdjęcia: Piotr Ratuszyński

 

Marta Niedźwiedź

Działalności społeczna
Pani Marta na stałe współpracuje z Fundacją „Przyszłość dla dzieci”, organizuje warsztaty z okazji Dnia Dziecka dla Zespołu Placówek Specjalnych przy Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. W 2015 i 2016 roku wzięła udział w biegu charytatywnym „O co biega?” organizowanym przez Rotary Club Varmia.
Ponadto organizowała:
- warsztaty dla dzieci podczas biegu „O co biega?”
- warsztaty kreatywne z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
- coroczne zbiórki darów dla Schroniska dla zwierząt w Olsztynie

Praca zawodowa
Z wykształcenia pedagog i nauczyciel języka angielskiego. Pasją do języków  obcych zaraża już 3-latków.  Z temperamentu – świetny organizator i menadżer. Założycielka i dyrektorka PlaySchool. Rozwój firmy na przestrzeni ostatnich pięciu lat robi ogromne wrażenie.

Uzasadnienie
Jeśli żywioł, to ogień. Jeśli auto, to maserati. Jeśli tempo, to na pewno allegro, a może nawet presto. Marta Niedźwiedź żyje w tempie presto, ale to dzięki niej my możemy czasem zwolnić i spotkać się na Babskim Piątku, aby spędzić wieczór przy maszynie do szycia lub nauce makijażu, zaprowadzić dzieci na warsztaty kreatywne albo wybrać się na kulinarny wieczór z pasjonatami gotowania. A wszystko to w wyjątkowym miejscu, które opiera się wszędobylskiej bylejakości i aspiruje do bycia i pięknym i mądrym, no i modnym oczywiście. Bo Marta Niedźwiedź – celowo albo nie – kreuje dobrą modę na wszechstronny rozwój dzieciaków, na estetykę wpajaną od najmłodszych lat, na naukę języków obcych, na zdrowe i pomysłowe jedzenie. Dzięki jej entuzjazmowi, otwartości na ludzi i tak zwyczajnej, a coraz rzadszej życzliwości, PlaySchool każdego dnia tętni życiem, a twórczy gwar słychać już na dole klatki schodowej. A po godzinach? Po godzinach Marta robi dokładnie to samo: inicjuje, nakręca, załatwia – jest sercem i mózgiem swojej rodziny, niekwestionowaną liderką Koła Gospodyń Miejskich i zjawia się wszędzie tam, gdzie potrzeba kogoś z pazurem i temperamentem. Fest Baba? Bez dwóch zdań!

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.