BabaFest 2017

BabaFest 2017

Zapraszamy na VII edycję Olsztyńskiego Festiwalu Rozwoju i Inspiracji BabaFest 2017 w dniach 18-22.10.2017.

Konkurs o tytuł BabaFest 2017

Konkurs o tytuł BabaFest 2017

Zapraszamy do udziału w konkursie o tytuł BabaFest 2017, szczegóły w Aktualnościach

#babafest

Konkurs

Przedstawiamy kandydatki do tytułu BabaFest 2016. Kobiety, które bezinteresownie, z potrzeby serca, robią coś dla innych. Działają w bardzo różnych obszarach, ale łączy je jedno, wszystkie sprawiają, że świat jest lepszy. To prawdziwe bohaterki.

Głosowanie trwa do 10 października do godz. 12.00.

Zgodnie z regulaminem poza głosowaniem internetowym na wybór lauretaki konkursu o tytuł BabaFest 2016 będzie miała Kapituła Konkursowa, w skład której wchodzą przedstawiciele instytucji rządowych i pozarządowych oraz organizacji pozarządowych związanych z działalności społeczną.

Prezentacja kandydatek na konkurs o tytuł BabaFest 2016. Realizacja konkursu jest możliwa dzięki dofinansowaniu ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko - Mazurskiego.

Sesja zdjęciowa: stylizacja - Galeria Warmińska, FashionTime, zdjęcia: Piotr Ratuszyński

 

Joanna Wróż

Działalności społeczna
Pani Joanna Jest prezesem Koła Gospodyń wiejskich w Miętkich (gmina Dźwierzuty) od 2012 roku. Reaktywowała Koło i sprawia, że ono żyje. Jest dobrym duchem swojej miejscowości, ale również gminy. Wraz z paniami z KGW bierze udział w licznych konkursach organizowanych dla kół. Pod jej kierownictwem KGW w Miętkach sięgnęło po wiele wyróżnień i nagród m.in. II miejsce w konkursie na Mazurskiego  Kartoflaka w Szczytnie, III miejsce na potrawę z wieprzowiny w Klewkach. Panie, dzięki aktywizacji ze strony Joanny Wróż wzięły udział w I Festiwalu Kultury Słowiańskiej i Pruskiej aktywnie go współtworząc.

Praca zawodowa
Pani Asia od wielu lat pracuje w Przedszkolu w Orzynach. Jest ciocią Asią dla kilku pokoleń mieszkańców gminy Dźwierzuty.

Uzasadnienie
Bo:
- jest dobrym Człowiekiem i wspaniałą, ciepłą Kobietą,
- jest skromna i zawsze chowa się w cień, nie zabiegając o laury,
- jest szalenie pracowita, zaangażowana i aktywnie działa od wielu lat,
- współtworzy kulturę lokalną.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.