#babafest

Edycja 2016

Joanna Wróż

Działalności społeczna
Pani Joanna Jest prezesem Koła Gospodyń wiejskich w Miętkich (gmina Dźwierzuty) od 2012 roku. Reaktywowała Koło i sprawia, że ono żyje. Jest dobrym duchem swojej miejscowości, ale również gminy. Wraz z paniami z KGW bierze udział w licznych konkursach organizowanych dla kół. Pod jej kierownictwem KGW w Miętkach sięgnęło po wiele wyróżnień i nagród m.in. II miejsce w konkursie na Mazurskiego  Kartoflaka w Szczytnie, III miejsce na potrawę z wieprzowiny w Klewkach. Panie, dzięki aktywizacji ze strony Joanny Wróż wzięły udział w I Festiwalu Kultury Słowiańskiej i Pruskiej aktywnie go współtworząc.

Praca zawodowa
Pani Asia od wielu lat pracuje w Przedszkolu w Orzynach. Jest ciocią Asią dla kilku pokoleń mieszkańców gminy Dźwierzuty.

Uzasadnienie
Bo:
- jest dobrym Człowiekiem i wspaniałą, ciepłą Kobietą,
- jest skromna i zawsze chowa się w cień, nie zabiegając o laury,
- jest szalenie pracowita, zaangażowana i aktywnie działa od wielu lat,
- współtworzy kulturę lokalną.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.