#babafest

Edycja 2016

Elżbieta Muż

Działalności społeczna
Pani Elżbieta jest organizatorem niezliczonej liczby imprez, spotkań, konkursów, warsztatów dla mieszkańców Osiedla „Kormoran” i osób spoza osiedla. Pomimo skromnych warunków i niskich nakładów finansowych na zakupy nowych tytułów, Pani Elżbieta potrafi znaleźć sponsorów a w przypadku ich braku, niejednokrotnie z własnej pensji uzupełnia księgozbiór.

Praca zawodowa
Jedyna taka w Olsztynie Kierowniczka Filii Biblioteki Miejskiej. Mieszkańcy Osiedla „Kormoran” o Bibliotece nr 9 mówią – „klub osiedlowy”.
Dlaczego? Liczba imprez w Bibliotece bije na głowę liczbę imprez w Klubie „Agora” i są one bezpłatne. Współpraca Biblioteki Nr 9 z Samorządową Radą Osiedla „Kormoran” jest wzorem dla innych Bibliotek naszego miasta. Biblioteka nr 9 „Książkowe Wzgórze” otrzymała w ostatnich latach wiele nagród i wyróżnień, wystarczy wspomnieć tylko o dwóch sprawach – największa liczba wypożyczeń książek w Olsztynie i wzrastająca systematycznie liczba czytelników.

Uzasadnienie
Wspaniała osoba, zaangażowana, sympatyczna, znosząca z uśmiechem wszelkie trudności. Jej pomysły na imprezy, spotkania i konkursy mogą wypełnić roczną liczbę wszystkich tego typu imprez w mieście. Bardzo skromna, uczciwa, przyjacielska i będąca wzorem dla wielu mieszkańców osiedla. Dbająca szczególnie o dzieci, czego przykładem może być doroczna, słynna już impreza, czyli „Bajkowa Parada Bajek”, w której uczestniczy czasami około 400 dzieci.  Zdaniem wielu mieszkańców Osiedla „Kormoran”, w obecnych czasach, takich osób chyba już nie ma.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.