BabaFest 2017

BabaFest 2017

Zapraszamy na VII edycję Olsztyńskiego Festiwalu Rozwoju i Inspiracji BabaFest 2017 w dniach 18-22.10.2017.

Konkurs o tytuł BabaFest 2017

Konkurs o tytuł BabaFest 2017

Zapraszamy do udziału w konkursie o tytuł BabaFest 2017, szczegóły w Aktualnościach

#babafest

Konkurs

Przedstawiamy kandydatki do tytułu BabaFest 2016. Kobiety, które bezinteresownie, z potrzeby serca, robią coś dla innych. Działają w bardzo różnych obszarach, ale łączy je jedno, wszystkie sprawiają, że świat jest lepszy. To prawdziwe bohaterki.

Głosowanie trwa do 10 października do godz. 12.00.

Zgodnie z regulaminem poza głosowaniem internetowym na wybór lauretaki konkursu o tytuł BabaFest 2016 będzie miała Kapituła Konkursowa, w skład której wchodzą przedstawiciele instytucji rządowych i pozarządowych oraz organizacji pozarządowych związanych z działalności społeczną.

Prezentacja kandydatek na konkurs o tytuł BabaFest 2016. Realizacja konkursu jest możliwa dzięki dofinansowaniu ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko - Mazurskiego.

Sesja zdjęciowa: stylizacja - Galeria Warmińska, FashionTime, zdjęcia: Piotr Ratuszyński

 

Elżbieta Muż

Działalności społeczna
Pani Elżbieta jest organizatorem niezliczonej liczby imprez, spotkań, konkursów, warsztatów dla mieszkańców Osiedla „Kormoran” i osób spoza osiedla. Pomimo skromnych warunków i niskich nakładów finansowych na zakupy nowych tytułów, Pani Elżbieta potrafi znaleźć sponsorów a w przypadku ich braku, niejednokrotnie z własnej pensji uzupełnia księgozbiór.

Praca zawodowa
Jedyna taka w Olsztynie Kierowniczka Filii Biblioteki Miejskiej. Mieszkańcy Osiedla „Kormoran” o Bibliotece nr 9 mówią – „klub osiedlowy”.
Dlaczego? Liczba imprez w Bibliotece bije na głowę liczbę imprez w Klubie „Agora” i są one bezpłatne. Współpraca Biblioteki Nr 9 z Samorządową Radą Osiedla „Kormoran” jest wzorem dla innych Bibliotek naszego miasta. Biblioteka nr 9 „Książkowe Wzgórze” otrzymała w ostatnich latach wiele nagród i wyróżnień, wystarczy wspomnieć tylko o dwóch sprawach – największa liczba wypożyczeń książek w Olsztynie i wzrastająca systematycznie liczba czytelników.

Uzasadnienie
Wspaniała osoba, zaangażowana, sympatyczna, znosząca z uśmiechem wszelkie trudności. Jej pomysły na imprezy, spotkania i konkursy mogą wypełnić roczną liczbę wszystkich tego typu imprez w mieście. Bardzo skromna, uczciwa, przyjacielska i będąca wzorem dla wielu mieszkańców osiedla. Dbająca szczególnie o dzieci, czego przykładem może być doroczna, słynna już impreza, czyli „Bajkowa Parada Bajek”, w której uczestniczy czasami około 400 dzieci.  Zdaniem wielu mieszkańców Osiedla „Kormoran”, w obecnych czasach, takich osób chyba już nie ma.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.