BabaFest 2017

BabaFest 2017

Zapraszamy na VII edycję Olsztyńskiego Festiwalu Rozwoju i Inspiracji BabaFest 2017 w dniach 18-22.10.2017.

Konkurs o tytuł BabaFest 2017

Konkurs o tytuł BabaFest 2017

Zapraszamy do udziału w konkursie o tytuł BabaFest 2017, szczegóły w Aktualnościach

#babafest

Konkurs

Przedstawiamy kandydatki do tytułu BabaFest 2016. Kobiety, które bezinteresownie, z potrzeby serca, robią coś dla innych. Działają w bardzo różnych obszarach, ale łączy je jedno, wszystkie sprawiają, że świat jest lepszy. To prawdziwe bohaterki.

Głosowanie trwa do 10 października do godz. 12.00.

Zgodnie z regulaminem poza głosowaniem internetowym na wybór lauretaki konkursu o tytuł BabaFest 2016 będzie miała Kapituła Konkursowa, w skład której wchodzą przedstawiciele instytucji rządowych i pozarządowych oraz organizacji pozarządowych związanych z działalności społeczną.

Prezentacja kandydatek na konkurs o tytuł BabaFest 2016. Realizacja konkursu jest możliwa dzięki dofinansowaniu ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko - Mazurskiego.

Sesja zdjęciowa: stylizacja - Galeria Warmińska, FashionTime, zdjęcia: Piotr Ratuszyński

 

Anna Krućko

Działalności społeczna
Pani Anna działa w Grupie “Dziel się Sercem”, która wraz z grupą motocyklistów z Ostródy organizuje koncerty charytatywne. Dochód z koncertów przekazywany jest na rzecz Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych lub osób chorych i potrzebujących.

Ponadto:
- jest wolontariuszem i organizatorem warsztatów rękodzieła
- spotyka się z mieszkańcami Ostródy na warsztatach w Czytelni Miejskiej na Zamku
- prowadzi warsztaty z osobami niedowidzącymi , za co została odznaczona orderem: “Przyjaciel Niewidomych”
- nie mogąc wesprzeć finansowo osób potrzebujących, pomaga pracą własnych rąk oraz szuka na portalach społecznościowych osób,  które przekażą swoje prace na aukcje charytatywne. W ciągu ostatnich kilku lat brała udział w kilkudziesięciu takich aukcjach  a dochód z nich przekazywany był najczęściej dla chorych dzieci.
- działa na rzecz dzieci z Domów Dziecka – razem z przyjaciółmi szukają darczyńców, zbierają słodkości, jak i inne potrzebne dzieciom rzeczy i przekazują je w czasie Wigilijnego spotkania w Domach Dziecka. W ciągu roku odwiedza dzieci i młodzież w takich placówkach.
- prowadzi blogi annakrucko.blog.pl   aniainspiruje.blogspot.com i  funpage https://www.facebook.com/dzielsiesercem

Praca zawodowa
Pracownia Artystyczna Anna Krućko

Uzasadnienie
Osoba bardzo ciepła, życzliwa, bezinteresowna. Uwielbia dzieci, dlatego właśnie im przede wszystkim pomaga, bez względu na to, czy są to dzieci przewlekle chore, upośledzone  czy z  domu dziecka.  Chętnie rozpowszechnia, wspiera i organizuje wszelkie akcje charytatywne. Zawsze jest tam, gdzie potrzebna jest pomoc bądź wsparcie dla drugiego człowieka.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.