#babafest

Edycja 2016

Anna Krućko

Działalności społeczna
Pani Anna działa w Grupie “Dziel się Sercem”, która wraz z grupą motocyklistów z Ostródy organizuje koncerty charytatywne. Dochód z koncertów przekazywany jest na rzecz Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych lub osób chorych i potrzebujących.

Ponadto:
- jest wolontariuszem i organizatorem warsztatów rękodzieła
- spotyka się z mieszkańcami Ostródy na warsztatach w Czytelni Miejskiej na Zamku
- prowadzi warsztaty z osobami niedowidzącymi , za co została odznaczona orderem: “Przyjaciel Niewidomych”
- nie mogąc wesprzeć finansowo osób potrzebujących, pomaga pracą własnych rąk oraz szuka na portalach społecznościowych osób,  które przekażą swoje prace na aukcje charytatywne. W ciągu ostatnich kilku lat brała udział w kilkudziesięciu takich aukcjach  a dochód z nich przekazywany był najczęściej dla chorych dzieci.
- działa na rzecz dzieci z Domów Dziecka – razem z przyjaciółmi szukają darczyńców, zbierają słodkości, jak i inne potrzebne dzieciom rzeczy i przekazują je w czasie Wigilijnego spotkania w Domach Dziecka. W ciągu roku odwiedza dzieci i młodzież w takich placówkach.
- prowadzi blogi annakrucko.blog.pl   aniainspiruje.blogspot.com i  funpage https://www.facebook.com/dzielsiesercem

Praca zawodowa
Pracownia Artystyczna Anna Krućko

Uzasadnienie
Osoba bardzo ciepła, życzliwa, bezinteresowna. Uwielbia dzieci, dlatego właśnie im przede wszystkim pomaga, bez względu na to, czy są to dzieci przewlekle chore, upośledzone  czy z  domu dziecka.  Chętnie rozpowszechnia, wspiera i organizuje wszelkie akcje charytatywne. Zawsze jest tam, gdzie potrzebna jest pomoc bądź wsparcie dla drugiego człowieka.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.